-=*****=-
mitternacht
Тъкмо щях да мрънкам, че няма с кой да драсна в скайп, щото всички лягат рано и видях- то почти 3 :)
-=*****=-
501704633.jpg mitternacht
ихаа
Теодора
duality
Въпрос към фотографите: преходник с резба м42 ще ми свърши ли рабора за Pentacon Prakticar 50mm f1,8? Апаратър ми е Canon EOS 500d :)
Споделено от mitternacht
-=*****=-
mitternacht
:)
-=*****=-
KzNYgZo.gif mitternacht
http://i.imgur.com/KzNYgZo.gif
-=*****=-
mitternacht
Life is life... :D
-=*****=-
people.png mitternacht
Е, не... грубо :D
-=*****=-
20111103194030-tfb.jpeg mitternacht
Сирийски бунтовник с Щурмгевер 44... the fuck :D
-=*****=-
mitternacht
:D Ema, neser ma! :D
-=*****=-
mitternacht
Малко забавен словашки пънк (или ска? Или нещо от тоя сорт :D)
Мо Мо HΛRD / Scotch & Soda
eddy
прекалено студено е навън! :(
Споделено от mitternacht
-=*****=-
mitternacht
"Едва една четвърт от завършилите висшити работят на позиции, изискващи висше образование." (dnes.bg) :D Le fu...
-=*****=-
mitternacht
Абе Бараков май иска да се понагуши... една телевизия не е достатъчна :D
-=*****=-
mitternacht
дИца, честито ви студентстване! :)
Страница: 140 141 142 143 144