mitternacht
Ебати, аз си мислех че сме четвъртък, то било събота. Така е, последните два дни ги проспах и излежах в леглото.
mitternacht
...also Читанка е едно от най-хубавите неща направени в България (и си спомням как ония курви искаха да я затрият!!!)
mitternacht
Бааа, като малък имах "Незнайко в Слънчевия град", ама липсваха страници и така и не прочетох как завършва и сега я намерих в читанка и ще я прочета!!!! *кеф*
mitternacht
Не се тревожете, когато хабите емоции напразно. Така или иначе не можете да направите нищо по въпроса.
mitternacht
Излизам на шопинг и мотане и вземам: книга, таблет, слушалки, тефтер и химикал. Всичко това- в една раница.
mitternacht
Ако рисувах манга, единият ми герой щеше да се казва Сайба У. Акала.
mitternacht
"-Имаш ли снимки на жена ти гола? -Не. -Искаш ли да ти пратя?" (lol)