mitternacht
Отидох до магазина за багета. И се върнах с багета. И бира. И по-твърд билков алкохол, студен чай, закачалки, бисквитки, и въже за скачане.
mitternacht
But Iranians - who are allowed to buy 60 litres of petrol every month at the subsidised price of 33 cents per litre - also love cars.
mitternacht
also- най-накрая си намерих карамелени чаени бисквитки! Евала!
mitternacht
Мобилизация на всички познати в търсене на координати и постигане на определената цел. Тъй трябва.
mitternacht
Когато ви се допише: 1.Отворете си бира 2.Пишете
mitternacht
Гинесът (за първи път "дегустирам" ) не е лош... но все пак бих казал, че личният ми фаворит е:
mitternacht
Хм, техническият превод е 'иляда пъти по-лесен от художествения.
Ше се бесиш ли?
Apr 06 2013, 02:03 през mobiДа бе! И бисквитите и Demenovka-та да отидат нахалост!
Apr 07 2013, 00:06