mitternacht
Българинът ако свикне да пие българската водка- и керосинът не би му се опрял.
mitternacht
мм.. един обектив тук е 430 в кинти, а във фото-павилиона- 500.
mitternacht
Пише ми се, толкова ми се пише, чак е болезнено. Може би след бирата и малко по-късно...
mitternacht
*Подсмрък* алкохолизирах се. Май няма ден в изминалата седмица, без да съм пил алкохол.