Направи бизнес! :Д
Нямам право да ги продавам, но пък който иска мога да му дам копие for free
Хубав жест е )
Дай няколко на Готика да раздаде бе.
Има ли някой да цъка в Гарена старата дота?
Този Canon FD 85mm f/1.2 L така е омазал нещата, че виждам само мазня. Това е за bokeh онанисти
ъхъ *fap-fap-fap*
и аз се учудвам как се застоях толкова време. Дори да не пиша толкова често, го посещавам по няколко пъти на ден.
+1
И още толкова ще се кисне!
awwww! ^^
Голям артист беше !
:|
Наистина.
Ебаси.