бухахаха
I lold
haha, good one
хахахахахаха
На бас, че вече като видиш някъде "Влез с Facebook" и ще си мислиш за мен.
обикновено- шибан
бебеееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееее :ДДД и аз имам такива снимки,но тази,която е в компа е много неприлична .. :х
оценяват се неприличните снимки, но по възможност- над 18
аз други неприлични освен бебешки нямам,така че ..
ще направим, ще направим....
за изкуството, не зарад' друго
Абе какво му е на аватара ми? Просто не ми се вижда лицето заради бузите.
бройкам минутите просто днес се сдобих с нея
честито : ) после ще споделиш впечатления
дем сонг!
койо, бе станмирчо?
клиповата
бухахаха
Jan 15 2013, 20:21I lold
Jan 15 2013, 20:28haha, good one
Jan 15 2013, 20:48