хубаво е, че са вкарали оптична стабилизация. дано наистина работи или поне да се доближава до показаното във видеото
iWhat ?!
просто тва като излезе и го взимам ... iDon'tCare !
а след 5 години като излезе поредния айфон, ще обявят гениалната, уникална и за пръв път приложена технология на стабилизацията
http://www.gsmarena.com/nokia_lumia_920_sampl...s-4769.php
чл 105 не забранява ли затъмнените стъкла?
задните може да са затъмнение, но не и предните
Освен ако не работиш в системата на МВР
Този го докарва на ченге
ох боже,поне паласките да си беше скрила... отвратителен кич :хх
ä̈ͫ̊ͤ̍ͯ̆ͩ҉͟͏̰̼̼̦̣͇̟͚̥̲̮̺͟͠ͅi̟͙̟̝̹̙̗̩͔͈̞͖̗̭̇̃͛̆̕͜t̵̩͖̫̭͇̖̩͔̬͎̟̎ͭ̏̄ͮ͗͡ͅn̡̆̆̿̓̄̆̍ͫ̏ͨ̋͌̿ͭ̑̕͏͚̪̲͈̬̞̹͙͍͖̟̪̭͓̻̦
̡̮̰̰̅̂̅̕͟ͅ ̵͙̝̳͕͙̦͉̗̘̺̳̭̌͒̽͋̑̿̐͌̈͗ͩͬ̊ͤ̌́ ̸͙̤̙͖̥̪̞̎ͨ̏̒̓ͮ̈͜ͅͅ ̧̧̘͔̘͉͎̤̰̩̼̥̗̔̉ͥ͗̐͗ͭͬͥ̌ ̸̛̛̣̰͙̺͌̍̓̈ͯ̑̿̑͂ͮ͂́͟ ̶̶̼͖͔̬̩̎ͩͧͦ̅͞͡͞
̶̢̤͈̹͖̦͎̦̰̻͎̫̯͙͔̐ͤͣ̿͐̈̿͆̐̅͝͠ ̵̶̢̛̮̮̼̈́̔̎ͬͤ̒͐͌ͬ̀ͩ̉͌ͧ̚ ̎̉͌ͣ̂̏̐͛̈́͑ͥ҉̧̹̮̩͎͘ͅ ͨ͊̉ͦͯ̉ͧ͆ͧͥ͗̓ͪ̊̚̕͠҉̳̫̘̦̱̟̻ ̴̖̝̼̻͎̑̄ͯ̒̏̀͢ ̡̧̢͍͖̰̘̥̺̪̦̩̤̖̤̆́̽͆ͧ̿̾́͘ ̶̨͙̘̜̪̮ͭ̄̈́̓ͧ͌ ̔́͌́ͯ̅ͯ̂̎̆̉̓̉ͭͩ́͜͞҉͈̟̘̥͖ ̷̺̣̤ͮ̀͊̎̂ͦ̎̕̕ͅ ̳̣̣̣̱̜̯̩̲̖͚̙̙̫ͭ͐ͭͣ͒́͜ͅ ̸̢̠̞͔̯̟̤̻̟̦̣̬̜̙̳̼̹̹̘̦ͦͧ́̈͌̐ͮ̾͋̕
Ⓣⓗⓐⓣ ⓦⓐⓢ ⓝⓘⓒⓔ!
pǝǝpuı sǝʎ 'sǝʎ
Мда, завивките изглеждат интересни.
тва не беше ли полицията после :Д
да, но пичът си потегля и не му пука
то май тоя просто искаше да се самоубие, изглеждаше доста пиян :Д
клипът беше в тема за опити за измами по пътищата (а явно в Русия е масова практика), та и този го подозират в нещо подобно Но и самоубиец да е бил- върнаха
му вярата в живота
thumbs up