mitternacht
Пред мен има ром. Не съм пил, само го гледам и пак ми въздейства хубаво.
mitternacht
Cara mia, bambina, bella mia...
mitternacht
"Хайка за вълци"! Велика! Просто велика книга! Истински психологически роман, пример за психологически роман!!!!! По всички параграфи, абсолютно....!
mitternacht
Това е в албум "професионални" на една "рапАрка", в май-спейса ѝ. Чак е... сдухващо...
mitternacht
Ей така ми изглежда, че ще се гледа Резидънт Ивъл единичката :Д Пюър епикнес он соу мени левълс...
mitternacht
Ако сънувам- то трябва да е нещо откачено. Сънувах че воюваме с протосите (ту мъч гледане на мачове), също и че в американски бази у нас получават заповед за
mmmm (mm)
Jun 08 2012, 17:25И все пак не е най-добрият избор за Catwoman
няма я перверзията в лицето
Jun 08 2012, 18:43