Но пък е интересно как можеш да включиш 4 от 5те сетива на едно място Жалко, че го няма ушото...
баФти розовото :Д
true , true
или две
колкото повече- толкова повече
Обожавам момичета с лунички
Тя е нереално красива
и 3. средно-статистическото момиче на улицата там като че ли е по-чаровна, някак си, от голям процент от показаните, един вид - криворазбрана красота
не са чаровни, просто си се разгонил повярвай ми
ъм то.. по към края таквозтата ако можеш да го изтърпиш целия Има некифлести.. Като каза разгонил ме замисли- надали някой би простил на която и да е
тия немат акъл, цела нощ да ми строят
Това е доста добро. :о
lol :O
haha
gocryemokid.com
Винаги ме разсмива
Fuck Yeah!
Очила ли ти трябват или?
по-симпатично ми е
Но пък е интересно как можеш да включиш 4 от 5те сетива на едно място
Жалко, че го няма ушото...
May 10 2012, 18:33баФти розовото :Д
May 10 2012, 18:35