педеразите мене не ме номинираха. нема да гледам!
хм, красиво!
искам за малко прогреса при смартфоуните да спре, за да мога да си избера хубав смартфоун
Откакто имах Huawei не съм им фен, ама изобщто
йее усмихнати и щастливи ! .. по-често такива снимки да има : )
=)
десито е вкарала 24 карата
Xaxaxaxaxaxa
омг хахаха едната я познавам леле не веднага и пльоскам това на стенътъ
Батееее... много зле. :l
Лятото бях една седмица в Словения. Подобно беше, само стаите бяха по-големи
)) Бивш източен блок, но върви ги стигай :Д
При мен на всеки етаж имаше отделна wireless мрежа. Това беше мн важно И на всеки етаж имаше едно общо помещение за събирания
Съгласна съм..
ай и аз: http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash...2769_n.jpg
дай на мейл плс.
Абе хора, нали се сещате че тука има мис и мистър двойки може да добавите и това
Ако мъжа ми още посещаваше сайта, нямаше да имаме равни
кой мейл?
педеразите мене не ме номинираха. нема да гледам!
Feb 27 2012, 00:53