mitternacht
Първия пост, ще да е с аватара на групата-
mitternacht
Обявявам сесия- зимен семестър 2011/12 за официално приключила!
mitternacht
Н'е дойд'еме до хепи йендов :Д ахахахаха
mitternacht
That awkward moment, when си прегърнал три различни момичета в няколкото снимки над профилната ти страница в фацебука :Д Бахти... :Д
mitternacht
Repost Jessie J- Who you are Remix
mitternacht
Who the fuck is тая "Дивна" и на колко години е това? Бахти дечурлигата... *педобеър*