ееех изживя мечтата си
Много ме трогва това клипче!
Това е абсолютната смелост- да постигнеш желаното с цената на всичко. Голямата мечта. Големият сън. Много силно ми действа и на мен...
Толкова кратко, без думи, но с толкова много смисъл!
Що си отразял на хубавото момиче главата бе? :/
Така я хванах, иначе исках да акцентирам на кучето ))
В Пловдив повечето се разтопи,същото е и по селата,а днес бях взел фотоапарат да снимам..
шанс... затова е най-добре да се улови още пресен-пресен, докато е беличък и не е и грам омърлян
Нямаше лли теория че произхожда от скандинавски бог на лова? или зимата да беше...?
Може, не знам Чели го в интернет казаха тъй че няма да се очудя
и ся- уискито - топло
Нека да нямааааааа!!!!
Немаше и в Троян снежец.. а дано утре има у Севлиевото
Ти обиколи света, маааааа
Oбичам да пътувам пък и понякога работата ми е свързана с това включително и ученето ми в Търново