mitternacht
Cheers, mates! p.s. Защо не сте по-активни? Пишете....
mitternacht
Познавах една мацка от Полша, която се казва Целина. :/ Сега видях друга мацка от Полша, чиято фамилия е Рудник.
mitternacht
btw Търново има доста голям потенциал да се развива като град и център - съсредоточеност на интелектуален труд. Сигурно затова е доста скъп град и
mitternacht
Това струва 48 милиона долара :/
mitternacht
Spiderman хахаха +18 NSFW https://31.media.tumblr.com/b7f28209c1d40d454060552c88501c7f/tumblr_n93fuwWsYc1rwrsgro1_400.gif
mitternacht
дееба, станахме моми и момци за женене :/ do you feel как тече времето? :/
mitternacht
Дат фийл, когато нещо хубаво като концепция и доста добре представено на международно ниво е побългарено в България. Не че мрънкам де...
mitternacht
Де'а, интересна работа в София... ама за 700 лева заплата. :/ И не съм от София. :/
mitternacht
Комарно- град в Словакия хахаахахахахаха