взе да ми харесва като беше по-бавен... някак мислиш какво ще кажеш за да дадеш смисъл на чакането
българомразец
Това е защото може би съм сърбин
:o
не пич, ти си българин
NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
also сайтът наистина е мноооого бърз! Пу-пу данемуй уруки! :Д
Много яка песничка!
субове, всички екстри... :Д
i was first.
Тази програма е... велика, меко казано!
Absolutely.
Oh, daaaamn!
ей тази картинка ми направи настроението
винаги съм искала
е-diot
не можеш да я представиш на челна стойка, защото има малки цици и трудно ще пази равновесие
Не мога да знам, но съм сигурен, че си има страхотни цици
Я си гледайте вашите цици
чак пък страхотни, но благодаря
Има нещо такова... малко са изтритали UX-а през вратата, но дизайна е много по-приятен от сайта на Globul или Mtel
:$
Откакто СтудиоЕкс го преправиха имат няколко добри попадения и няколко лоши...
Познай как се намира детайлизирана справка с набраните номера и таксуването за определен месец и през какъв път се минава.
Още един миг с него..
ПУ проблемите започнаха да отшумяват, защото все по-малко ми пука :Д
pari i da imam nqkakvi super powers
nothing
за колко продават изпити при вас
Instant comedy.
взе да ми харесва като беше по-бавен... някак мислиш какво ще кажеш за да дадеш смисъл на чакането
Jul 02 2014, 22:10