Нещо в мен току-що умря.
като за малоумни. не става
"не знам какво ме очаква вътре, но съм готов да рискувам" - и аз казвам така преди всеки boss fight
По-автентично е дууд.. а и ми е достатъчно че кисна да гледам пред компа снимките дето ми пращат. Предпочитам хенд мейд Твърде дигитален е света..
А трябва и да се уча и на компа да ги правя хептен ще откача
Научи corel painter; никой няма да разбере дори, че е дигитално. Можеш и в режим рисуване на вестник с паста за зъби да си
знам бе човек Ама е по-яко на ръка как да ти кажа. Тва е като да правиш супер яките татуси с маркер Яки са, приличат на истинските ама са с маркер
Give me money and I'll do it
Любов.
http://www.youtube.com/watch?v=XeP6-MGR2ho
кефи ли те?
Да Той си е... той
Google+1 <3
има нов албум
Благодаря ти! Вече се сваля...
<3
Поздравявам майките на наште ръководители.
http://www.myfacewhen.net/uploads/4056-hitler...r-post.jpg
http://youtu.be/nvtJ_XC2bz8?t=4m22s
"A hero. Not the hero we deserved but the hero we needed. Nothing less than a knight. Shining."
Нещо в мен току-що умря.
Jan 31 2014, 17:51като за малоумни. не става
Jan 31 2014, 18:10"не знам какво ме очаква вътре, но съм готов да рискувам" - и аз казвам така преди всеки boss fight
Jan 31 2014, 18:35