Fluxy
belushka20
Драги ми студенти :D Да сте живи и здрави и много много успешна година, по-малко изпити и повече алкохол :D
Споделено от mitternacht
-=*****=-
mitternacht
Целувката изневяра ли е? Как го (въз)приемате? :)
-=*****=-
7m1CfqU.png mitternacht
В случай, че някой не го спазва...
-=*****=-
mitternacht
Оня образ от DigitalRev тества стативи и единият "тест" е да ги мята по "крадец" на апарати. По едно време ползвах някакъв стаар, метален (месинг + стомана,
-=*****=-
mitternacht
Boooogieee feevaaaa
-=*****=-
ZMcbRfo.jpg mitternacht
Bulbo pls http://i.imgur.com/ZMcbRfo.jpg
-=*****=-
EHhE49V.jpg mitternacht
:) хих
-=*****=-
IMG_1303.jpg mitternacht
Вали, че се къса...
шУс!
notexist
А пък какво слънце пече, не е истина :D
Споделено от mitternacht
-=*****=-
mitternacht
"Ръководител на болшевиките бил Владимир или Членин."
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
“Има хора уютни, като дом. Прегръщаш ги и разбираш – у дома съм.”
Споделено от mitternacht
-=*****=-
mitternacht
E abbrucia lu me cori...
-=*****=-
mitternacht
Поне вече няма нужда да свиквам със субективното оценяване присъщо на нашата сфера. И се радвам, че не съм на мястото на @belushka20, щото ако ми оценяваха
-=*****=-
mitternacht
But, but... I don't use my brain at all! :(
-=*****=-
mitternacht
Разговор за изкуство и други неща на български + словашки + английски :D
Страница: 136 137 138 139 140