по сккоро ми прилича на РПК
Мисля, че си е Щурмгевер- виж специфичната част над дулото, отпред и отгоре, от механизма за газовете. Голям майтап!
http://world.guns.ru/userfiles/images/assault...mp44-2.jpg
Докато тука си липсва http://world.guns.ru/userfiles/_thumbs/Images...rpk_01.jpg
"В България функционират 51 акредитирани висши училища, от които 37 държавни и 14 частни..." Във всеки град- вишу!
аз за туй не бързам да завършвам ;д
Тъкмо и аз седя на автогарата, бъркам си в носъ и слушам Бюреков.
Не го ли очакваше : - )
Всъщност промяната от "Мистър Мухобойко, lemme suck your cock" до "Въййй, убихъ ма тез' зли бивши управници" си беше наистина драстична и показателна
дИца