mitternacht
Когато ви се допише: 1.Отворете си бира 2.Пишете
mitternacht
Гинесът (за първи път "дегустирам" ) не е лош... но все пак бих казал, че личният ми фаворит е:
mitternacht
Хм, техническият превод е 'иляда пъти по-лесен от художествения.
mitternacht
Ако Северна Корея продължава (което не ми се вярва де), ще бъдем свидетели на great lulz.
mitternacht
Когато искам нещо, защото го постигам.
mitternacht
Ключът от шкафчето става за отварачка? На бас - нарочно са го направили!
минималист!
Apr 03 2013, 01:20@_e7 тя щото е легнала
Apr 03 2013, 21:30