леле колко са млади.
Не, българин
а как знаеш сръбски?
Ама то това е словашки сайт Иначе и сръбския си се подразбира...
ама ти сърбин ли си
гледам, всеки се оплаква, само на мен ли не ми се обновява и не ми прави проблеми.. о.О
а, кефя му се
Искам и азз :O
Ти.пък.сега.ли.го.забеляза...
или THE STIG
True!
Силна снимка!
Доказва че каквото и да правим, природата ще ни надживее.
много е хубава : )
доказва какво става, ако не си чистиш стаята
показва общежитията в Студентски град
хахахаха колко изкусително звучи
I had awesome childish dream..... aaaaaaand its gone.
"Poland cannot into space". Изречение на годината!
леле колко са млади.
Mar 13 2013, 23:24