wut
хахахахаха, това определено ми оправи целия ден :Д:Д:Д
why do I read this in Cas's voice? ...
Хахахаха, доста добро!
олеле аахаха
накъртих са на сън слънце имам чувството че само спя.. и денем и нощем.. само сънувам, мечтая, спя..
Опитай се да излезеш от порочния кръговрат, постигни мечтите си, те са хубаво нещо, но щастието е още по-хубаво.
мм сега съм в процес на търсене на щастието! Но не го търся отвън, търся го вътре Само аз мога да се направя щастлива ^^ И го правя
хубаво мислене Тъй де, знаеш, главното условие, за да си щастлив, е да пожелаеш нещо
Eм както казвам - не знам какво искам защото все още не съм го открила че да го поискам ^^
бухахаха
I lold
haha, good one
хахахахахаха
На бас, че вече като видиш някъде "Влез с Facebook" и ще си мислиш за мен.
wut
Jan 19 2013, 13:43хахахахаха, това определено ми оправи целия ден :Д:Д:Д
Jan 19 2013, 13:49