Аз пък се чудя дали да не си налея още винце
Повече няма да пия...
толкова гадно уиски
BRAZZERS
Там трябва да е там и по всичко личи , че се е отдала на съвестно и отговорно ядене на лещичка...
@tsonchev виж линка горе
имах го на пре-ордер
Yes, yes I can!
^_^
PHOTOSHOPED!
Nope. I use Picasa.
@mitternacht и @notexist агитирайте!
http://oxi.la/OnN42ZqG9.jpg на. имах пъпка на челото и @engise фиксна това
бухаха hooray for @engise
Преди 2 години имаше такъв челиндж ;D
сериозно ли са минали 2 години от тогава? fuuck
Аз пък се чудя дали да не си налея още винце
Dec 09 2012, 16:15Повече няма да пия...
Dec 09 2012, 17:50толкова гадно уиски
Dec 09 2012, 17:51