mitternacht
that moment когато в главата си имаш страшно циничното стихутвурение но не можеш да си го запишеш, защото до теб е малко детенце с майка си
mitternacht
Толкова съм отвикнал да гледам телевизия, че вече не ми понася даже само като фон....
mitternacht
Нали ви питах преди време за една песен, на която се сещах част от мелодията? Дето ви звучеше като Мисията невъзможна... бях записал на вокару как тананикам.
mitternacht
zomg дис шит из лайк тех индипендънс дей
mitternacht
Като се замисля... 50 години по-рано, всички хипстъри биха ги наврели по лудниците.
бухаха
Nov 21 2012, 16:07