Т'ва е в леопардовите щампи (групата) и тая писала- ама що снимката ми е тука?
Наистина се изискват големи познания по лингвистика, за да може да прочетеш написаното.
Всъщност по лексикология.
колко е тъжно, че има такива хора :С
Затова ми харесва това виртуално местенце, защото всички тука сме страшни симпатяги
хахахаха
Хехехе. Най-яката мацка.
Kinda looks like my sister.
1. True, true.... 2. хмммммм.... моооже бии.... мааалко...
Трябва да я проверя какво ново е качвала в сайта
Ако това не е бъзик е много яко Евала на тоя пич, така се прави бизнес.
KKK на повикване! Искате да стреснете вашия черен приятел? Ние сме група студенти, с много свободно време! Облеклото с качулките е от нас! За 30 процента повече
носиме си кръст за изгаряне! Топ Оферта- само сега- ще изгорим и чучело пред къщата на човека, с когото искате да се пошегувате!
а тоя от обявата не предлага ли drive by с халосни?
а drive thru
трябва да е точно така, защото произведението е направено да се разбира индивидуално...
и по-конкретно?
Можеш сам да прецениш, кога заглавието е неадекватно.
...никога, да речем. "Дама с обърната наляво глава, поглед през прозореца" беше скъпа картина, макар и безсмислена. Как избираш своите заглавия?
Оправдано и имащи нещо общо с произведението, или загатвайки неговата идея Те си се раждат с него.
човек ... това е цвете ! :Д lay off the booze !
Duuuude it's so ART
ай лайк , по голям вариант има ли , да я сложа за уолпепър
ъм, предполагам- не това е във фото-форума...
линк ?
http://photo-forum.net/index.php?APP_ACTION=G...ID=1620530
ключовата дума е "забавна" или "иронична" or something...
Супер
Т'ва е в леопардовите щампи (групата) и тая писала- ама що снимката ми е тука?
Jul 11 2012, 15:02Наистина се изискват големи познания по лингвистика, за да може да прочетеш написаното.
Jul 11 2012, 15:39Всъщност по лексикология.
Jul 11 2012, 15:40колко е тъжно, че има такива хора :С
Jul 11 2012, 22:52Затова ми харесва това виртуално местенце, защото всички тука сме страшни симпатяги
Jul 11 2012, 23:07