мирише ми пак на финал Испания-Германия, което ще е тъпо
Мерси подобно Иначе аз му дадох номера си, така че от него зависи
Да се надяваме, да не е от срамежливите. Иначе ще се налага ти да се оправяш
Дано не е. Макар че си заслужава и бих го потърсила аз, ако трябва
Настъпват времена, в които няма нищо срамно момичето да поеме инициативата, или както аз го възприемам- да получи, каквото пожелае.
напълно съм съгласна
вместо да се хленча като фейсбук кифла мога да правя каквото и да е, обаче ме мързи.
доста добър стрелец.
http://www.youtube.com/watch?v=bIXVR0MCc7E
http://nuclearseasons.deviantart.com/
Определено има богатство на тоновете и си личи...
победители или победени The victory shall be ours! Leeeeroooooyyy Jeeeenkiiinns!
много са нахални!
мирише ми пак на финал Испания-Германия, което ще е тъпо
Jun 25 2012, 00:55