mitternacht
"eiii ama kolko filosofi sase sabrali tuka nee iztina ai stiga s teq karuci bmw we hora ako nqma bmw tuning eni6to mnogo lapeta sase sabrali tuka i mi govorqt"
mitternacht
Коя е тая песен, с тоя изтананикан риф. Известна е, всеки явно я е чувал ама никой не се сеща коя е :Д Голяма дилема! Да можем с Hurmaqny да спим спокойно.. :Д
http://vocaroo.com/i/s0NpRwH0FUWv
mitternacht
Пред мен има ром. Не съм пил, само го гледам и пак ми въздейства хубаво.
mitternacht
Cara mia, bambina, bella mia...
mitternacht
"Хайка за вълци"! Велика! Просто велика книга! Истински психологически роман, пример за психологически роман!!!!! По всички параграфи, абсолютно....!
mitternacht
Това е в албум "професионални" на една "рапАрка", в май-спейса ѝ. Чак е... сдухващо...