Мале жестока е
наистина! Танц със смъртта! Има такава "ор'гинална", струва ми се, където танцува с мъж, но тази е многократно по-красива!
О.О ♥ ♥ ♥
*записва си в бележника под неща за постигане преди да гушне букета* хихи
не, наистина... искам... цялата нощ озарена от небесните огньове! ех...
прекрасно ее ....
хаахохохехихи
@ameli pwned U само за протокола - моята приятелка е абсолютно същият характер кат' мен, само дет' е малко сръдлива иначе, все 1 мен си гледам
е да само дет' няма #мъдета и както ние си му казваме - "дебитна карта с чип" и сме различни зодии
и ви се получава чудесно?
ами малко над 5 месеца, в които нито 1 път не сме се карали, дори не сме спорили... само съм я дразнил от време на време че се сърди такава
Aхаха soulmates
Качено в 9гаг http://goo.gl/pEq0B
Тц тц тц тъп хипстър. Всичко черно и бяло. Oh look he made a photo and then made it black and white. That's so cool. Incredible vintage effect.
No seriously you suck.
BTW I'm just messing with you. Hope you realize that
Не, братле :Д не е стол и не съм тийн с никон :Д
мамка му, и за хипстърите няма пестициди
ГолемиЯТ. -3 на 1/4000? твоооооооооооооооорческо решение
Мхм- абсолютно. Радвам се, че ти харесва.
с тая песен се будя сутрин :р
Цяла вечер съм на ретро... Едно време каква музика имаше... :Д
ето ти нещо, което слушах одеве http://bit.ly/x3KWVk
хех мерси
o m g ..