деъм, дано не е прекалено хард за групата (
добре си е
Леле да е жив и здрав този пич дето е правил проучванията, никога нямаше да науча за тези неща. Много яка статия, благодаря!
За това се радвам и го постнах, никой нямаше да направи документално предаване (камо ли филм!!!) с тези постижения Неее... немците са зли, жестоки,
демони от Ада и в същото време- много слаби войници... :Д
деъм, дано не е прекалено хард за групата
(
Dec 26 2011, 03:16добре си е
Dec 30 2011, 17:28