-=*****=-
tumblr_lvpb9slg7M1r5rfg5o1_400.gif mitternacht
'Земете тия суисайд (добре де- една) гръд! *цици е обидно... пък :( *
-=*****=-
tumblr_lwnuyhwa1C1qc3ldvo1_1280.jpg mitternacht
'Земете тия коледни цици
-=*****=-
mitternacht
Ама че всички спитеее :Д Едно време, кви среднощни чатове падаха :Д Де'а-остаряваме!
-=*****=-
Captureaasasa.PNG mitternacht
Ако разбера кое е, ще съм мъничко по-мъдър.
-=*****=-
mitternacht
Ей това става с лошите и непослушни, страшни чудовища от филмите...
-=*****=-
mitternacht
Ако ви се чете нещо сбъркано и наистина... хорър... то Хелрейзър комиксите са за вас. Ама си трябва специфично мислене де... :)
-=*****=-
mitternacht
Когато Б беше смешен и деен :Д а още преди това- времената на ФТПтата и Мирк и Флашгет... :Д
-=*****=-
mitternacht
Постижения на Вермахта и немската техника! :) Страхотен постинг, стегнат и интересен. Препоръчвам! :)
http://germantiger.blog.bg/history/2011/11/13/geroizym-sino...0465
-=*****=-
mitternacht
Обичам си колегите! :)))))))))))))))) Сладури :Д
-=*****=-
mitternacht
Знам какво пее, макар че и понятие си нямам от немски, ама това звучи секси :Д
-=*****=-
mitternacht
2 сийдъра = 1.5 мб/с like a boss :D
-=*****=-
mitternacht
Drumstep? Whhhaaaaaaat? (ей туй вече е промивчица :) Ми лайкс :) )
-=*****=-
1324742708825.jpg mitternacht
:))
-=*****=-
1324692871386.jpg mitternacht
They will take over zie f*in world! <3
-=*****=-
1324694524218.jpg mitternacht
:)
Страница: 271 272 273 274 275