Контакти

още
mudisoft

Тагове

Често използвани тагове

Следят ме

виж всички
mudisoft
@tedo92 мерсиии... :) сега отивам да нарушавам баланса и красотата в него (devil)
mudisoft
@Snooby lol :D нали... трябва да се снимат и важните неща от живота... като хладилник пълен с бира :)
1255205981782934.jpg mudisoft
just chillin
mudisoft
@dandelion изглежда добре (:
http://dandelion.edno23.com/view/post:375328
mudisoft
@dandelion не, този обектив плюс апарат е 1300-1400, ама аз искам по-як (:
http://dandelion.edno23.com/view/post:375322
mudisoft
@dandelion ... по-добре и от момчетата с тия работи
mudisoft
@dandelion европейките (явно с малки изключения) нямат никви проблеми с тия работи. миналата година в общежитието имах едно супер яко момиче дето се справяше...
mudisoft
@blacksnoopy благодаря, въпреки, че не е мой :) виж постовете с @dandelion
mudisoft
@dandelion и до там ще стигна, ама не си се представям да дам 2000 лири за играчка в момента (:
mudisoft
@dandelion не е мой принципно, ама се наиграх (:
mudisoft
@miss-impossible на луната хич не й е ден днес ;)
1255033742952135.jpg mudisoft
аз съм фотограф
mudisoft
имам да чета супер много, ама май няма да я бъде... (:
mudisoft
@Overdose да не си пусна "Get Some Sleep" без да искаш :P
mudisoft
@viktorkoichew на работа ли си
Страница: 111 112 113 114 115