освен ако няма да правиш дата център у вас по мощтна машина от тоя делл не ти трябва ... или освен ако не правиш 3д , ама тогава ти трябват 4 видеота ...
Дали? Имам приятел дето има горепосочената машина с 2-та процесора,16Г рам и 4хвидео карти. Понеже си умен ще ти оставя сам да се досетиш с какво се занимава...