mudisoft
добре тва очевидно няма конкуренция по ретарднящина и тъпотия. опитвах се да го погледна през очите на 14-годишна пикла и пак не мога да разбера що съществува..
mudisoft
мммм, мозилата ми вече е по-функционална и яка от прасе с чушки (:
mudisoft
мн съм зает бе деба бееее :/
mudisoft
абе Хъшове е доста добър сериал деа (:
mudisoft
някой сеща ли се кой беше оня сайт дето може да си покажеш стила на обличане през него и да си тагнеш различните дрехи и аксесоари да си проличи къв си гъзар?
mudisoft
дааа, ае да гръмнат още 10 реактора деа : /
mudisoft
PR-a на университета се забави днес. дано утре ни публикуват (:
mudisoft
днес присъствах на гей мейкаут в съблекалня. казваха си как са си най-добри приятели и се мляскаха {:
mudisoft
супер якото време в кам днес. разбирам, че в софия е още по-добре (:
mudisoft
"означаване като непрочетени", звездичка, "преместване в" - полудявамммм