mudisoft
трябва да излизам да подготвям sales pitch с колегите, а навън е -50 :/
mudisoft
добре, тия от пиратския залив пак са виновни... чакам нещо читаво от върховния съд!
mudisoft
e глеи как ми пренесе усмивката тва :/
mudisoft
бре! не съм гледал 4 епизода на паприка. мн изоставам нещо : D
mudisoft
добре, що неам пари за 4 къщи в cambridge някой може ли да ми обясни :/
mudisoft
абе вчера гледах хари потър и не беше лош... що хората го хранят толко, че бил спрял енд шит...
mudisoft
кво ми става днес? дори и с пуснато порно ми е баси студа :/