mudisoft
наща сноубордистка много я псувахме като се преби :/
mudisoft
деа и празника... защо и днес се напраих така
mudisoft
you know there's something wrong with your life when you don't even have pictures to print any more
mudisoft
искам да се развивам, ама ме мързи. и тва не е един от онези тъпи и комични изрази, а чисто и просто осъзнавам, че имам проблем. и никак не е на шега.
mudisoft
she ain't no cinderella when she's gettin undressed
mudisoft
ае lost е ебаси тъпия сериал вече