тъкмо от него се прибирам. беше много хубав филм!
Yup.
остави sci-fi-то, имаше подбран хумор. не съм и очаквала да е лош филма, все пак Брус Уилис си подбира филмите.
Абе, филма си имаше всичко наистина. Евалата.
и на мен ми хареса сравнено със всичко което излиза напоследък
Това са. Всеки ден ги сменят. Май има още два дни до края на промоцията.
Аз на предната промоция докато се усетя, че ги сменят изпуснах няколко интересни приложения Мислех, че добавят нови всеки ден, а те ги сменяли...
психолог ли си ? ако може онлайн може да си попишем някой път :Д
Честито !
мерси
we demand a review!с игри разбира се
+1
Няма игри ще го ползвам само за порно
и аз така направих. Абе като се замисля сдухващото време изведнъж настъпи, та даже и настроението ми смени..
от два дена е така и не бях излизах ...на прага бях да издивея :Д
заспал day :c
ако дойда и те ритна ще се събудиш много бързо :Д
Хехе.
и аз не съм :с . ЕБАСИ СМОТАНИЯ ТЕЛЕФОН! пък
Well played !