nemesys
Абе днеска нормално ли е да се продава алкохол и дискотеките да работят?
nemesys
People were created to be loved, things were created to be used. The reason why the world is in chaos, is because things are being loved,
nemesys
Летателен уред със 17 букви? На баба ти хвърчилото...
nemesys
dubstep-a почва да не ме кефи ..дали не е защото стана много комерсиален ?!
nemesys
потеглям аз ..дано да е успешно
nemesys
Каквото и да си говорим Satriani си е Satriani!
nemesys
Drive - изключително добър филм!!!
nemesys
"Само мъртвите са виждали края на Войната!" Добро утро.
Нормално е. Забранено е, но е нормално.
Oct 22 2011, 23:39Някой ми каза, че всеки град сам избира дали да продава или не, но малко не ми се вярва да е така. В Ямбол иначе навсякъде се продава ..
Oct 22 2011, 23:47никой не може да ме спре да си купя бира! ... никъде по света !.. тъй де :d
Oct 22 2011, 23:48извода: в България всичко е възможно
Oct 22 2011, 23:49