Контакти

още
nemesys

Тагове

Често използвани тагове

Следят ме

виж всички
Fluxy
belushka20
В минута на мълчание..
Споделено от nemesys
nemesys
отивам да пия бира :)
nemesys
Dobro utro
nemesys
от 5ч чъкам Диабло 2...зарибих се пак
nemesys
Submotion Orchestra - Finest Hour (Planas Remix)
331128_252704061436425_100000904990458_756563_5623598_o.jpg nemesys
.
nemesys
И к`во ся всичките тъпи филми тая година са били само за да има общ филм с Iron Man, Captain America и Thor ...бати простотията
nemesys
ЧРД на Charlie Sheen :D
nemesys
Mig 29 OVT at BIAF 2011
1~6.jpg nemesys
"чудовището" кацна и в България най-накрая :)
nemesys
Въпрос в женски форум: "Цялата нощ съм плакала. Посъветвайте ме, заради какво е?" :D
nemesys
‎"Здрасти, тука закуски продавате ли?" Мхм...разбира се, сигурно по надписа "Версаче" си пролича че сме баничарница :D
nemesys
и за лека вечер
http://soundcloud.com/slugabed/moonbeam-rider-ep-tickler?ut...kler
nemesys
надъхвам се за 3-4 :)
nemesys
Само аз ли останах с аватар различен от моя снимка ?!
Страница: 32 33 34 35 36