nemesys
от 5ч чъкам Диабло 2...зарибих се пак
nemesys
Submotion Orchestra - Finest Hour (Planas Remix)
nemesys
И к`во ся всичките тъпи филми тая година са били само за да има общ филм с Iron Man, Captain America и Thor ...бати простотията
nemesys
Само аз ли останах с аватар различен от моя снимка ?!