nemesys
На 26 юли се навършват 83 години от рождението на Стенли Кубрик - един от най-големите режисьори в историята на киното. Поклон пред паметта му!
nemesys
Изтрити са ми всички хора от Г+ ....#google_fail
nemesys
"It's not bad to be poor. It's bad to be rich at the height of fame with your morals a dirty shame."
nemesys
Working Class Hero - John Lennon
nemesys
И като стана на въпрос ..има ли някой от тук в Бургас?
nemesys
бирабирабирабирабирабирабирабирабирабирабира
nemesys
Единственият начин да ти навреди алкохолът, е ако стъпиш бос върху чашата си - Mark Twain
nemesys
Тей ся и място за живеене в Бургас трябва да търся ...
http://drugotokino.bg/content/strashnata-tain...rik?tid=13
Jul 26 2011, 19:02само хубави хора сме родени днеска, и сме много!
Jul 26 2011, 19:19@bgdn добра статия @patblansh чрд
Jul 26 2011, 20:16снощи я четох час, даже... издирих филма и сега се подготвям да го гледам...
Jul 26 2011, 23:07за филма трябва да си в специално настроение иначе няма да ти хареса
Jul 26 2011, 23:34