nemesys
Възможно ли е да са влезли в стаята ми и да са откраднали само столовете ??
nemesys
Ае случвало ли ви се е да ядете и да се наядете ?!
nemesys
@Method-X току що изчетох целия ти сайт (whew)
nemesys
Т'ва преброяване голяма глупост...дали и в другите страни се преброяват така ?
nemesys
мамка му на тъпия андройд :@ колкото ме кефи толкова ме и дразни понякога ...
nemesys
айде малко android development въпреки, че много ме мързи
nemesys
сега забелязвам, че новото 123 има групи
Ако си имал столове, а сега ги няма значи е възможно
Feb 10 2011, 22:52точно така стана ...#damn
Feb 10 2011, 22:53Шит...
Feb 10 2011, 22:54