а аз се чудя дали house или battlestar galactica да гледам отново
Галактиката трябва да ми разясниш кое след кое следва и ще го гледам и аз ;д
Blood and chrome , caprica , и след това следваш този списък > http://en.battlestarwiki.org/wiki/List_of_all...ned_Series
и след сезон 1 гледаш The Plan
благодарим
И аз бих се забавлявал с нея
+1
potatoes gonna potate
Изгледах Season Finale и ми се дорева.. чак на есен :/
Какъв обрат! Какъв обрат! :Д С нетърпение ще го чакам октомври..
@eMkyyy There you go!