Контакти

още
nveselinov
nveselinov.com

Тагове

Често използвани тагове

Следят ме

виж всички
Наси
nveselinov
Мисля да хода на OpenFest 2010, някой от тук ще ходили ли? :)
Наси
nveselinov
Преди малко се прибрах. И интернета е двойно по-слаб днес(за първи път), и сутринта беше така.... :( :@
Наси
nveselinov
Айде аз ще лягам след малко, от колко ли дни не съм ходил на фитнес.... утре не мърдам от там! :D :D
Наси
nveselinov
@mind Много ми харесва дизайна на блога ти! :) Кефи ме, и е свежо изглеждащ. Почвам да те следя :D и да пишеш по-често във него! :) Честит да ти е! ;)
Наси
nveselinov
@sandprince Сигурно като директория за дизайнерски творби като cgart.bg
Наси
nveselinov
Прибрах се, сега сядам на компютъра малко да разтовара и да видя какво става, че го изоставих... :D След това продължавам един дизайн имам да кодирам.
Наси
nveselinov
След малко лягам. :)
Наси
nveselinov
@fakeheal Абе живот :D :D
Наси
nveselinov
От една седмица забравих компютъра... :D Остана ми още една седмица, и нещата ще се нормализират, че сега съм във времева криза.... :(
Наси
nveselinov
@miro91 Миро къде работиш?
Наси
1285101835368760.jpg nveselinov
:)
Наси
1285101664593367.jpg nveselinov
:D
Наси
1285101559447649.jpg nveselinov
Simple php elephant
Наси
nveselinov
@emoss Много му "знае" устата. За това ;) Необичам да се обяснявам!, директно действам. ;)
Наси
nveselinov
Ах как утре хубаво един, ще го посиня! Тъкмо не сме на училище, много му знае устата на него. Утре още, по-хубаво ще си знае! ;)
Страница: 36 37 38 39 40