Контакти

още
nveselinov
nveselinov.com

Тагове

Често използвани тагове

Следят ме

виж всички
Наси
nveselinov
Студентски живот - На квартира или в общежитие? Аа аз няма какво да му мисля, щото е имало някой, който да мисли за мен. :)
Наси
nveselinov
Добро утро :)
Наси
nveselinov
Лека :)
Наси
nveselinov
Егати във ТУЕС(София), батка работят на iMac(24 inc)... Искам и аз! :D :D
Наси
nveselinov
Училището идва! :)
Наси
nveselinov
Ух как яко се изкъпах. :)
Наси
nveselinov
@bgdn Това което видях си беше обикновен профил. А не някаква извесна фирма или подобни, както във twitter има verified account. Сигурно 10мин е за от телефон..
Наси
nveselinov
Уж във YouTube ограничението на видеото е 10 мин?А има толкова видеа със пъти,повече от 10 мин..сега гледам един клип че е над един час..НякойДАзнае нещо по-въп
Наси
1284297109653116.jpg nveselinov
Хахах :D :D Ние сега ги решаваме тия(вече ги сънуваме)... :D Дано и аз като съм студент, ми се паднат такива! :D :D Ето още една КР http://bit.ly/bvgyvR
Наси
nveselinov
@bgdn Иначе по списанията, няма и точица. Всичко е лъскаво все едно е туко що излязло от печатницата. :)
Наси
nveselinov
@bgdn Ако някой ще купува, давам и снимки. ;) Ето и броевете - 179,181,183,190 и няколко списания на PCWORD. Гледам че ги търсият(като колекция) и не ми тряват.
Наси
nveselinov
@Gothika47 Това на аватара ти момиче ли е?
Наси
nveselinov
Добро утро! :)
Наси
nveselinov
Лека :)
Наси
nveselinov
@bgdn Аха значи за мака, няма да ми свърши работа ако е под 200GB?(естествено че ще е Sata). Просто искам отделен диск на който, спокойто да ръчкамДокатоНеСтане
Страница: 40 41 42 43 44