You must live in a parallel universe.
Опита ли новата количка с вкус на кафе
с вкус аки..фаьк
ХА. Нека им :3
1990/1.. кви са тия работи
нищо не се вижда с цел е толкова малка снимката
ахахаахахаххаахахахахахах :дддд
Видеото започна да изчезва чат-пат, но аудиото си е ок
С refresh се оправя
При мен изчезна стрийма, ама гледам по Канал 3
при мен е окей
този не иска да скача още