s3
епик!!!
Уу аре си правим батъл и ние тъй играем ахаха
толкова вярно! )))
people = shit
хахахах
Oh shit... they got me... xD xD xD
може би
Седя си сам и си се смея
Е, какво? И аз така.
Смехът е полезен!
Жалко, не можах да намеря линк към "Смехът е здраве"...