pacopetkov
Милка я правят мармоти, а кой ли прави кока-кола?
pacopetkov
Вицепрезидентът на БФС Йордан Лечков прокълна ЦСКА: "Пожелавам на ЦСКА пет години да не играе в Европа, защото не си плаща".
pacopetkov
Започвам 3-та част на Ван Уилдър
pacopetkov
Страшен съм, ей! Тия от ТОТОто за пореден път не могат да ми познаят числата!
pacopetkov
Ай Под, Ай Пад, Ай Фоун, Ай Мак, Ай Тъч ...... АЙ СИКТИР!!!
pacopetkov
Чудя се дали тухо, показва вярно бройката на посетителите в блога ми?
pacopetkov
Кристина Агилера обърка химна, на церемонията по откриване на финала на Super Bowl
Не си ли гледал онази реклама със странните същества? Именно Те правят кока-кола!
Feb 14 2011, 22:33не ми се вярва те само я пускат от машината
Feb 14 2011, 22:34тя кока кола никой не я прави , тя извира , и те пълнят бутилките (:
Feb 14 2011, 23:02