pacopetkov
Виж кво, това е Престиж! Ядеш сега или гориш!
pacopetkov
Кой ще си получи дипломата на 3.02.2011, а?
pacopetkov
@Method-X за момента не много около 7-8 минути, но имам едва по 100 посещения който предполагам че ще нарастнат. Но ще го обмисля за по напред.
pacopetkov
@Method-X мене ми ясно че са най-добрите, но ще го обмисля!
pacopetkov
@Method-X в момента съм на тях, но не ми харесва това че ме ограничават с процесорно време, а при CBOX няма такива ограничения
pacopetkov
Я дайте едно мнение CBOX или Superhosting
pacopetkov
Как мога да конвертирам "категориите" да се показват като страници със отделни публикации в wordpress?
pacopetkov
Проблем: свързах единият ми домейн с блогър, но сега домейна се зарежда само ако отпред има "www" Ако го напиша само "домeйнами.com" не зарежда! Дайте съвет?
pacopetkov
Аз ли съм единственият буден?
pacopetkov
Touch screen брато touch screen