pacopetkov
започвам да си инсталирам wordpress!
pacopetkov
Тея Арсенал няма ли да вкарат гол най-накрая!
pacopetkov
Много глупава вечер и ЕФУ-то няма да ми излезле :S
pacopetkov
Мога ли да си възстановя Twitter-a слад като съм го изтрил?
pacopetkov
Заслужава ли си да си инсталирам Microsoft Office 2010?
pacopetkov
Всеки от 15 до 40 години си слага снимка на анимационен герой. Аз съм против това и слагам следната снимка ->