Контакти

още
pacopetkov

Често използвани тагове

Следят ме

виж всички
Plamen Petkov
pacopetkov
@freakylp благодаря
Plamen Petkov
pacopetkov
За всеки по нещо: Виц на деня
http://paco-petkov.blogspot.com/p/blog-page_1320.html
Plamen Petkov
pacopetkov
@freakylp след като съм го инсталирал, но съм го затворил, после как да го пусна i-skype -а
Plamen Petkov
pacopetkov
започвам да си инсталирам wordpress!
Plamen Petkov
1290600558517044.jpg pacopetkov
Много добра снимка
Plamen Petkov
pacopetkov
Арсенал = Смотаняци!!!!
Plamen Petkov
pacopetkov
Тея Арсенал няма ли да вкарат гол най-накрая!
Plamen Petkov
pacopetkov
Много глупава вечер и ЕФУ-то няма да ми излезле :S
Plamen Petkov
pacopetkov
За всеки по нещо: Никога не казвай това на шефа ти!
http://paco-petkov.blogspot.com/2010/11/blog-post_23.html
Plamen Petkov
pacopetkov
Мога ли да си възстановя Twitter-a слад като съм го изтрил?
Plamen Petkov
pacopetkov
За всеки по нещо: СМЯХ: Оплаквания на туристи http://bit.ly/d5V2YT (via @svejo)
Plamen Petkov
pacopetkov
За всеки по нещо: Папагал казва състава на Манчестър Юнайтед
http://paco-petkov.blogspot.com/2010/11/blog-post_2994.html
Plamen Petkov
pacopetkov
Най-после си изтрих туитъра :)
Plamen Petkov
pacopetkov
Заслужава ли си да си инсталирам Microsoft Office 2010?
Plamen Petkov
1290116506707733.jpg pacopetkov
Всеки от 15 до 40 години си слага снимка на анимационен герой. Аз съм против това и слагам следната снимка ->
Страница: 76 77 78 79 80