rhea
Много се кефя на Гоце. Хлопнал цялото НДК до събота и народа как се очаква да се придвижи до работа? Айде аз пеша мога, но много хора идват от къде ли не....
rhea
Страхотна снимка. Зяпах цяла минута в нея.
rhea
Защо ли имам толкова яко спам в Gmail-а- си. От вчера полиучих и в Inbox-а. Ужас. Всички казват че нямат кьораво писмао, а аз по 10-ина на ден в Spam-а.
rhea
Сабатон ме кефят вече на макс. Няма такива луди типове. Те са единствената подгряваща група, която тоолкова много да ме изкефи и да се зарибя по тях.
rhea
Гадост!! Инсталирам MS Office, защото не мога да си запазя джиджаната презентация в .ppt, иначе рофесорката няма да я отвори и ще стане мазало.