Контакти

още
rups

Тагове

Следят ме

виж всички
rups
@mitternacht Това смайли защо е перфорирано на долната устна? Неуспешен опит за пиърсинг?
rups
@Doninka Я, нови фенове се завъдиха, браво :)
rups
@sandprince ей тая е много хубава, само че май само ремикса го има в ю тюб
rups
@sandprince И не само тя, на Sia всички песни са й хубави :)
rups
В рекламата на някакъв сериал по bTV пускат Sia Furler - "Breathe Me".. много е яко да си я слушам по няколко пъти в денонощието :D
rups
@Emyto То не си ме отказал ти обаче... Действам на принципа най-малкото зло :) А, ей сега се сетих! Бях забравила Сафари.. може да мина на Сафари :D
rups
@Emyto Ехехе, най-накрая си доволен :)
rups
@kristiqn еми няма bookmarks toolbar и не мога да си изтеглям разни неща там..
rups
@kristiqn на Opera ли?
1263773843130630.jpg rups
I'm having a problem with my what?! :D
rups
@kristiqn ми то на мен не ми трябват много така или иначе..
rups
Ще се връщам на FF, няма начин.. :(
rups
Офф не, и Chrome не ми харесва въобще.. :(
rups
Добре, и Opera няма да е моят браузър!!!! гррр гррр грррр.. остава ми единствено Chrome..ама него оправиха ли го? Че преди крашваше през 5 минути
rups
Офф, изгърбих се на тази маса, но какво ми остава като имаме сериозен проблем с бюрата вкъщи.. :/
Страница: 113 114 115 116 117