rups
Божеееее.. това с домейните на кирилица е най-най-най малоумното нещо, което съм чувала напоследък.. дано не стане, въпреки че е малко вероятно
rups
Яяяя, вече няма last.fm радио, тъй ли?
rups
Ехх.. ама днес всичко ми се получава прекрасно... много съм доволна
rups
Не мога да повярвам, че Beyonce е избрала да облече в новия си клип онова грозно бельо, с което България участва на конкурса на Triumph! O.o
rups
Да не забравя довечера да гледам Канал 1!
rups
Не само, че трябваше да стана в 12:00, а трябва и да излизам... ох!
rups
Абе някой знае ли това Boxee дали действа в България?
rups
Леле, това ноктопластиката е егати селянията, ужасно грозно просто