rups
Ако това е градската ни култура по-добре да се застрелям още сега
rups
Ето това вече е виц - слоганът на сп. Intro е "Списание за градска култура", а на корицата този месец е Вили Незнамкояси с нейното ужасно предаване "В джаза" :О
rups
Какви сладки четки за грим.. дали ще ги има в нашата Sephora X)
rups
Офф толкова ми е трудно да свикна с GIMP, няма ли нещо по-интуитивно... :S