rups
Да, ок, точно когато имам най-много работа навън е "най-дъждовния ден" и "заради вятъра и дъжда ще се усеща доста по-хладно" гррр гррр гррр гррр!!
rups
Нееееее, Dizzeeeee, нееее! Защо ни предаде така?! С Shakira!!
rups
Bourbon vanilla, I love you
rups
Упси, днес май е трябвало да ходя на лекции... уф
rups
Айде де, кога ще пуснат Ubuntu 10.10, цял ден ли ще трябва да чакам??!
rups
Awwww! How cute is thaaaaaaaaat?
rups
New Yahoo! Search is yummy!! .. and gorgeous too
rups
Днес явно пак ще има похода на кралския пингвин..
rups
Ооооооооооооооооооооооооооооооххххххххххххххххххххххххххх!